Redaktor naczelny

    Br. Mariusz Zacharkiewicz OFMCap - jest magistrem teologii, którą ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował wiele lat w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości, następnie wyjechał na misje do Gabonu. Po powrocie z misji pracował jako katecheta w Serpelicach i w końcu został Dyrektorem OAT w Zakroczymiu więcej...

Z-ca redaktora naczelnego

 Tadeusz Pulcyn urodził się w Gdyni. Ukończył apologetykę na Wydziale Teologicznym w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (dziś Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego). W 1979 roku został zaproszony przez ojca Benignusa Jana Sosnowskiego do współpracy z redakcją "Trzeźwymi Bądźcie" więcej...

Sekretarz redakcji

Danuta Ługowska OV urodziła się w Warszawie. Jest doktorem filozofii chrześcijańskiej i magistrem psychologii. Ukończyła także studium socjoterapii, terapii uzależnień i współuzależnień oraz podyplomowe studia z zakresu duchowości chrześcijańskiej. Jest autorką ponad pięćdziesięciu publikacji, w tym autorką i współautorką kilku książek, a także współzałożycielką wirtualnej wspólnoty osób poszukujących Boga "Pustynia Jedności". Współpracuje ze Szkołą Przymierza Rodzin oraz Instytutem Papieża Jana Pawła II. Jest wieloletnim przyjacielem Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości. 

Fotograf TB

Małgorzata Rutkiewicz pochodzi z Olsztyna. W 1997 r. ukończyła  Policealne Studium Fototechniczne w Warszawie, a cztery lata później -  Europejski Instytut Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Od ponad 20 lat fotografuje dla firm, fundacji i osób prywatnych. Specjalizuje się w portretach i reportażu społecznym.

Największą radość sprawia jej fotografowanie ludzi w ich codzienności, wśród bliskich im osób.

Zakroczymski Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości jest jednym z bardzo ważnych miejsc w jej życiu, gdzie od lat spotyka się z dobrem, którym też pragnie się dzielić.    

Administrator strony

Magdalena Ługowska-Zdun pochodzi z Warszawy. Jest magistrem profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Po ukończeniu studiów pracowała z sierotami naturalnymi i dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych. Od wielu już lat, po uzyskaniu uprawnień do nauczania informatyki,  pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole.  

Jest współzałożycielką wirtualnej wspólnoty osób poszukujących Boga "Pustynia Jedności".

Kocha podróże i fotografowanie, i tymi pasjami stara się zarażać innych.

Nasz zespół
pobrane.jpg
logo OAT big.jpg
npz_logo.jpg