1_A8524.jpg

Redaktor naczelny

    Br. Mariusz Zacharkiewicz OFMCap - jest magistrem teologii, którą ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował wiele lat w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości, następnie wyjechał na misje do Gabonu. Po powrocie z misji pracował jako katecheta w Serpelicach i w końcu został Dyrektorem OAT w Zakroczymiu więcej...

na strone.jpg

Z-ca redaktora naczelnego

 Tadeusz Pulcyn urodził się w Gdyni. Ukończył apologetykę na Wydziale Teologicznym w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (dziś Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego). W 1979 roku został zaproszony przez ojca Benignusa Jana Sosnowskiego do współpracy z redakcją "Trzeźwymi Bądźcie" więcej...

1_A8637.jpg

Sekretarz redakcji

Danuta Ługowska OV urodziła się w Warszawie. Jest doktorem filozofii chrześcijańskiej i magistrem psychologii. Ukończyła także studium socjoterapii, terapii uzależnień i współuzależnień oraz podyplomowe studia z zakresu duchowości chrześcijańskiej. Jest autorką ponad pięćdziesięciu publikacji, w tym autorką i współautorką kilku książek, a także współzałożycielką wirtualnej wspólnoty osób poszukujących Boga "Pustynia Jedności". Współpracuje ze Szkołą Przymierza Rodzin oraz Instytutem Papieża Jana Pawła II. Jest wieloletnim przyjacielem Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości. 

9636kwadrat_male.jpg

Fotograf TB

Małgorzata Rutkiewicz pochodzi z Olsztyna. W 1997 r. ukończyła  Policealne Studium Fototechniczne w Warszawie, a cztery lata później -  Europejski Instytut Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Od ponad 20 lat fotografuje dla firm, fundacji i osób prywatnych. Specjalizuje się w portretach i reportażu społecznym.

Największą radość sprawia jej fotografowanie ludzi w ich codzienności, wśród bliskich im osób.

Zakroczymski Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości jest jednym z bardzo ważnych miejsc w jej życiu, gdzie od lat spotyka się z dobrem, którym też pragnie się dzielić.    

magda1.png

Administrator strony

Magdalena Ługowska-Zdun pochodzi z Warszawy. Jest magistrem profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Po ukończeniu studiów pracowała z sierotami naturalnymi i dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych. Od wielu już lat, po uzyskaniu uprawnień do nauczania informatyki,  pracuje z dziećmi i młodzieżą w szkole.  

Jest współzałożycielką wirtualnej wspólnoty osób poszukujących Boga "Pustynia Jedności".

Kocha podróże i fotografowanie, i tymi pasjami stara się zarażać innych.

Nasz zespół