top of page
  • Trzeźwymi Bądźcie

Komunikat Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w sprawie czasopisma „Trzeźwymi Bądźcie”.Po czterdziestu ponad latach istnienia naszego czasopisma „Trzeźwymi Bądźcie”, niestety jesteśmy zmuszeni zaprzestać jego drukowania. Zostaliśmy zmuszeni do tej trudnej decyzji z powodów ekonomicznych.

Dziękujemy Wszystkim Czytelnikom, którzy towarzyszyli nam przez wszystkie te lata, kiedy dzieliliśmy się z Wami naszymi przemyśleniami i doświadczeniami o radości życia w wolności dzieci bożych. Dziękuję przede wszystkim panu Redaktorowi Prowadzącemu Tadeuszowi Pulcynowi, który przez wszystkie te lata, czuwał nad naszym czasopismem, aby było jak najlepsze. Dziękuję każdemu z Dyrektorów OAT, za Wasz wkład w rozwój naszego czasopisma. Niech Wam Bóg błogosławi, za włożony wysiłek. Dziękuję również każdemu z Autorów artykułów, którzy dzielili się na łamach „Trzeźwymi Bądźcie” swoją mądrością i doświadczeniem. Dziękuję każdej Ekipie redakcyjnej a szczególnie tej, z którą miałem radość współpracowania w ostatnim czasie. Mieliśmy piękne plany, ale życie czasami weryfikuje nasze marzenia.

Z wielkim żalem więc, musiałem podjąć i tę decyzję, że od 2021 roku „TB” już nie będzie się ukazywało.

Wszystkich, którzy opłacili prenumeraty na rok 2021 proszę o kontakt z biurem OAT: (+48) 22-785-22-08 Niech Wam Bóg błogosławi. Br. Mariusz Zacharkiewicz OFMCap, dyrektor OAT Zakroczym 06.11.2020
Grafika: pixabay.com

bottom of page